Stel hieronder je vragen voor het online seminar over de Gezonde Lifestyle. Inge zal zoveel mogelijk vragen beantwoorden tijdens de uitzending!
Groetjes,
Yvon
Team Inge van Haselen
Home » Stel Hier Je Vragen Voor Het Online Seminar Over De Gezonde Lifestyle
Stel hieronder je vragen voor het online seminar over de Gezonde Lifestyle. Inge zal zoveel mogelijk vragen beantwoorden tijdens de uitzending!
Groetjes,
Yvon
Team Inge van Haselen

Begin direct met Afvallen en Gezonder Leven en bestel Van Fat Tot Fit In 90 Dagen - eBook plus Video! Meer Informatie...

21-Dagen Totaal Programma voor vetverbranding en zelfvertrouwen. Voor elk seizoen! Meer Informatie

Volg Inge op Twitter. Klik op onderstaand plaatje: Wat ben ik blij, dat ik jullie site gevonden heb – ik heb al heel veel geleerd en mij een aantal oefeningen eigen gemaakt. Grandioos idee via videos op de pc en jullie service is geweldig. Echt waar voor je geld – bedankt. "Mijn boodschappenlijstjes bevatten steeds meer gezonde producten en ik merk dat ik tussen de maaltijden door nauwelijks 'lekkere trek' meer heb." Sinds het volgen van een gezonde voedingspatroon, zoals jij dit “continu” voorschrijft is mijn spijsvertering veel beter geworden en mijn “constipatieproblemen” zijn enorm verbeterd... om bijna te zeggen dat ik er bijna geen meer heb. Alvast oprechte dank.Inspiratie Via Twitter?!

Inge Op Twitter…
15 May 2012 at 06:04pm
Ervaringen Van Anderen
Inge In De Media
Meer Informatie
Inge van Haselen.nl
Donker Curtiusstraat 7 400e
1051 JL Amsterdam
Contact Formulier
Inge in de Media


Goedemorgen, daar ben ik nog even, ik heb nog één vraagje: vanwege zijn stoelgang heb ik mijn broer geadviseerd ‘s morgens een platte eetlepel lijnzaad in z’n ontbijt te doen. Hij doet er zelfs twee in en ‘t helpt hem goed. Maar ik schrok gisteravond, toen jullie tijdens het seminar vertelden dat lijnzaad voor mannen niet goed is voor de prostaat! Wat zou ik hem dan kunnen adviseren?
Hartelijk dank voor het antwoord en vriendelijke groet, Nelma
Hallo Nelma,
Bedankt voor je bericht. Lijnzaad is inderdaad waarschijnlijk niet goed voor mannen. Adviseer hem in plaats daarvan hennepzaad of chiazaad.
Ik gebruik ipv zout: Herbamare van dr. Vogel. Is ook met kruiden en lekker. Da’s toch wel oké?
Groetjes, Nelma
Hallo Nelma, bedankt voor je bericht. Deze hebben we niet meer mee kunnen nemen in het online seminar. Zout is zout, ook als er kruiden aan zijn toegevoegd, ik zou het niet of met mate nemen.
Groetjes,
Inge
Beste Inge,
In je receptenboek kan ik niet echt een alternatief vinden voor o.a. kip.
De recepten zien er goed uit, maar wat kan ik i.p.v. kip, kalkoen etc.gebruiken tofu, quorn, peulvruchten of seitan?
Ik hoor het graag van je.
Gr. Corien