Ontdek Hoe Ook Jij Gezond Afvalt Met Deze 7 Gouden Voedingstips…
De Meeste Mensen Eten Verkeerd…De meeste mensen die bij mij komen voor online tips over gezond afvallen eten totaal verkeerd. Vaak veel te weinig en de verkeerde dingen op het verkeerde moment, zoals Activia, Optimel en Cruesli. Het gekke is dat veel mensen denken dat deze fabrieksproducten, vaak met het label “light” erop juist gezond zijn en dat je ervan afvalt… dat is een groot misverstand! Geen wonder dat je niet afvalt of na een dieet weer net zo hard aankomt. Gezond Afvallen Doe Je ZoHet is echt veel beter om weer op gezond te leren eten. Met natuurlijke producten, in de juiste verhouding en op het juiste moment. Veel mensen die willen afvallen gaan op een streng dieet met te weinig eten of bijvoorbeeld alleen maar eiwitten en vetten. Stap niet in die valkuil! Om te beginnen hou je het niet vol en het is slecht voor je gezondheid. Maar het ergste komt nog… |
Als je streng gaat diëten word je op termijn steeds dikker…. Eerst val je inderdaad af… Maar daarna? Daarna kom je twee keer zo hard weer aan! Mogelijk heb je al een paar keer een crashdieet gevolgd en heb je er een flinke frustratie aan over gehouden. Je valt eerst af en komt dan weer aan. Dat kan ook anders. En ik help je nu meteen bij de eerste stap…. Je voeding.
De Voordelen Van Natuurlijk Eten Als Je Gezond Wilt Afvallen
Vanuit mijn praktijk als voedingscoach en personal trainer heb ik mijn 7 belangrijkste Gouden Voedingstips voor jou op een rijtje gezet. Zodat gezond afvallen ook voor jou haalbaar wordt en je een gezond voedingspatroon aanleert. Deze Gezonde Lifestyle Voedingsspecial stuur ik je direct en geheel vrijblijvend toe als je rechtsboven op deze pagina je emailadres invult.
Eigenlijk zou ik de Gezonde Lifestyle Methode niet eens een dieet willen noemen, maar een gezond voedingspatroon. Gebaseerd op een beproefde, wetenschappelijke aanpak die door steeds meer diëtisten, voedingscoaches en personal trainers wordt ondersteund omdat het de enige methode is om blijvend gezond af te vallen.
Kijk om te beginnen naar mijn Gouden Voedingstips en ontdek de voordelen voor jouw leven:
Voordeel 1: Je hoeft nooit meer op dieet en gaat gezond afvallen
Als je de gezonde voedingstips volgt hoef je nooit meer op dieet en heb je nooit meer honger. In plaats daarvan ga je weer lekker eten. Wist je dat de meeste mensen die te dik zijn eigenlijk te weinig eten? Vrijwel alle mensen in mijn coachingpraktijk en cursussen zijn verbaasd hoeveel ze mogen eten terwijl ze toch gezond afvallen!”
Voordeel 2: Alle kilo’s die je kwijt raakt blijven weg
Als je eenmaal gewend bent aan goed, gezond eten wil je nooit meer anders en gaat het vanzelf. Gezond afvallen is veel simpeler dan je nu misschien denkt. Het begint bij zoiets simpels als het opruimen van je koelkast en het weer in balans komen als je een keer ongezond eet. Als je steeds een kleine stap zet bereik je vanzelf je doel en gaat het spelenderwijs. Dit heb ik al bij veel van mijn klanten gezien.
Voordeel 3: Je krijgt opeens veel meer energie en voelt je een stuk gezonder!
Je lichaam heeft tijd nodig om aan gezond afvallen en een gezonde lifestyle te wennen, maar als je er mee begint zul je je al heel snel veel beter voelen. Je krijgt veel meer energie en verslapt niet zoals bij een crashdieet.
Voordeel 4: Je gaat er geweldig uitzien
Door een gezonde lifestyle krijg je een stralende huid en glanzend haar en nog veel meer voordelen. Je gaat er super goed uitzien en je krijgt complimenten uit je omgeving. Dit zie ik keer op keer gebeuren bij iedereen die serieus mijn voedingsadviezen opvolgt. Jij krijgt nu ook die kans…
Wil je meer weten? Laat dan rechtsboven op deze pagina je gegevens achter en ontvang direct mijn Gezonde Lifestyle Voedingsspecial met 7 gouden Voedingstips, gebaseerd op gezond afvallen, clean eating en een gezonde lifestyle, zodat je nooit meer op dieet hoeft.
Heel veel succes!
Inge van Haselen
International Certified Personal Trainer en Voedingscoach
PS: Meer weten? Schrijf je dan in voor mijn nieuwsbrief en je ontvangt zonder verdere verplichtingen mijn Gezonde Lifestyle Voedingsspecial met 7 Gouden Voedingstips voor gezond afvallen!


Hoi,
Ik ben 44 jaar en heb diabetes. Ik train 2 dagen per week. Voordat ik begon met trainen was mijn suikerspiegel lager dan dat het nu is, het is van 6,5 naar 9(lange termijn) verhoogd. Mijn vraag is of dat komt doordat ik train of heeft het een andere reden? Hoe kan ik blijven trainen en tegelijkertijd ook mijn suikerspiegel laag houden?
Ik hoop op een snelle reactie terug.
Gr,
Erdjan
Beste Inge
Ben 83 jaar en heb vorig jaar beroerte gehad en tweemaal gevalen,
twee beschadigde rugwervels en een hartspier die voor 50 procent
maar werkt. Heb vroeger vele sporten gedaan en twee jaar gidsde ik
nog in de natuur. Mijn uithoudigsvermogen is zeer slect en daarom
wordt ik veelte dik. Graag advies AJP
Hallo Ad, bedankt voor je bericht. Het allerbeste kun je beginnen met clean eten en daarnaast hulp vragen van een fysiotherapeut om te kijken welke training je kunt doen. Heb je mijn voedingsspecial aangevraagd? Begin daar mee!
Groetjes,
Inge
hallo inge,
ik heb een vraagje
ik ben gisteren na een sportschool gegaan
ik vind het heel erg leuk hoor:P
maar ik mag zeg maar 10 minu op de loopband en de andere onderdelen
en op de lopband mag ik op stand 5,5
maar daar hou ik me eigelijk niet echt aan dan kom ik niet vooruit
als er geen begeleider is ga ik al een gek op de loopband rennen
maar ze zeggen als ik ga rennen juist afval
maar is dat ook zo ik heb wel redelijk veel ondergewicht
maar ik vind sporten gewoon fijn ik kan dat geen dag laten:P
dat is toch juist goed denk ik ze zeggen bij de sportschool juist tegen mijn jij straalt helemaal als je kom trainen
maar ik mag maar 3 keer in de week dat is toch weining of is dit normaal
ik snap het even niet meer de ene zegt kinderen moeten meer gaan bewegen en de andere zegt dat het goed is om veel te bewegen?
groetjes melody
Hallo Melody, we nemen dit volgende week mee in het voedingsadvies gesprek, ok?
Groetjes,
Inge
Beste Inge, ik ben een jongen van 15 jaar en ben zeker niet te dik. Ik ga iedere avond 15 minuten hardlopen en fiets ongeveer een uur, is dit genoeg beweging? Ik heb geen sixpack, maar zou er wel graag een krijgen, tips? En als laatste: ik zie hier vaak staan dat brood ongezond is, hoe komt dat? is er een goed alternatief? en is er ook nog verschil in het soort brood?
groetjes, Henk
Hallo Henk, super dat je elke dag beweegt! Dat is al heel erg goed. Als je een sixpack wilt is dat een combinatie van goed trainen en clean eaten. Eerst nog even over het trainen, je bent nog net te jong voor krachttraining. Het kan wel, maar dan onder goede begeleiding, bijvoorbeeld turnen. Zou dat iets voor je zijn? Anders een groepssport uitzoeken, zodat je je lichaam wat meer variatie geeft dan alleen lopen en fietsen. Basketbal?
Dan je voeding. Je mag rustig af en toe brood eten, je bent nog in de groei en soms kan het niet anders. Maar kijk of je verder zoveel mogelijk groente binnen kunt krijgen. En verder natuurlijk alle dingen die ik noem in mijn voedingsspecial, zoals eieren, noten, vis. Als je een sixpack wilt moet je behoorlijk veel gezonde dingen eten
.
Ik hoop dat ik je hiermee weer een stukje verder heb geholpen. Heel veel succes!
Groetjes,
Inge
Hallo Inge,
Ik ben 14 weken geleden bevallen van mijn derde zoon. Vlak voor de zwangerschap ben ik 25 kilo afgevallen, maar dat zit er allemaal helaas weer aan. Nu wil ik weer ‘verdergaan’ met afvallen, maar weet niet zo goed hoe. Ik zou wel wat tips kunnen gebruiken! Ook ben ik op zoek naar oefeningen voor mijn buik, billen en benen.
bedankt!
groeten Judith
Hallo Judith, allereerst gefeliciteerd met je derde kind! Het komt vaak voor dat vrouwen na een zwangerschap niet meer op hun oude gewicht komen. Zo te lezen heb je voor je zwangerschap nog een heftig dieet gedaan en misschien niet goed geleerd hoe je blijvend gezond eet en beweegt.
Wat dat betreft is de Gezonde Lifestyle Methode met clean eating echt geschikt voor jou. Je leert stap voor stap hoe je blijvend gezond leeft en die kilo’s weer kwijt raakt. In jouw geval zou ik mijn online cursus Fit At Home aanraden. Dan leer je stap voor stap de gezonde lifestyle aan, je krijgt online voedingslessen, 6 personal training video’s, en begeleiding op je voedingsdagboek. Werkt echt super! Laat het me weten.
Groetjes,
Yvon
Team Inge van Haselen
hallo inge
ik ben melody
ik heb een vraag ik ben een jaar geleden gezond gaan eten
echt gezond ik eet zeg maar alleen bio
maar ik ben toen meer dan 15 kilo afgevallen
ook omdat ik veel sport maar ik voelde me wel fit
ik moet nu weer aankomen maar nu kan ik alles eten wat ik wil wel gezond hoor want ik hou niet van snoeppen
maar er kom helemaal niks bij komt het misschien omdat ik gezond eet?
dat is toch alleen maar goed?
of komt het door dat ik gezond ben afgevallen
ik eet geen ligt en ook geen drinken want daar zitten veel Emerken in niet goed voor me ik heb wel heel veel cola ligt gesdronken maar dat heb ik afgeleert weet u misschien wat ik nu het beste kan doen
groetjes melody
Hallo Melody, om je echt goed te helpen zou ik iets meer van je moeten weten. Zo te lezen eet je toch nog niet gezond, anders zou je goed op gewicht zijn. Het belangrijkste is eerst dat je goed clean leert eten, met voldoende eiwitten, gezonde vetten en de goede koolhydraten. Als je dat eenmaal kunt, ga je de porties aanpassen. Je blijft dan op een goede manier op gewicht. Daarnaast is het belangrijk dat je erbij gaat sporten om je lichaam goed te vormen. Je zou mijn online cursus kunnen doen,dan kan ik je online begeleiden!
Beste Inge,
Ik heb een vraagje in hoeverre moet ik een BMI serieus nemen.Nu heb ik altijd geleerd dat spiermassa zwaarder is dan vetmassa.Ik ben een man van 34 jaar 1.73m lang en ongeveer 87 kilo schoon aan de haak. BMI dus zo rond de 29. Ik doe ongeveer 2 keer per week aan fitness en mag graag hardlopen en/of fietsen.
Ook heb ik al diverse manieren geprobeerd om wat gewicht kwijt te raken, maar echt lukken wil dit nog niet.
mvg
jorgen
Hallo Jorgen, BMI is inderdaad een richtlijn. Het is handig voor grote wetenschappelijke onderzoeken en het is voor jou als persoon handig om te weten of je in de gevarenzone zit. Maar meer ook niet.
Eigenlijk kun het al aan je eigen lichaam zien. Waarom wil je afvallen? Heb je misschien buikvet? Als je goed in vorm bent heb je geen buikje maar een sixpack. Ook zie je er dan over het geheel gezond uit, dus een gezonde huid, een energieke uitstraling. Hoe zit dat bij jou?
Als je toch van cijfers en meten houdt zou je een vetmeting kunnen laten doen in de sportschool of bij je huisarts, dat is eigenlijk de beste indicator.
Groetjes,
Inge
Hallo Inge,
Als je goed in vorm bent hoeft het niet automatisch te betekenen dat je een sixpack hebt. Althans dat is mijn bescheiden mening. Nee een sixpack heb ik niet maar ik ben tevreden op het moment dat ik voor de spiegel sta. Alleen het stukje wat tussen de oren zit is van mening dat er wel een kilootje of 5 af zou mogen.
Vriendelijke groet,
Jorgen
Hallo Jorgen, ook zonder sixpack kun je inderdaad goed in vorm zijn. Een BMI van 29 is wel te hoog. Ik zou toch die 5 kilo zien kwijt te raken. Begin gewoon stap voor stap met clean eating en goed bewegen!
Hoi Inge
Ik zou ook graag de 7 tips willen ontvangen.
Groetjes Astrid
Hallo Astrid, bedankt! Je kunt de voedingsspecial met 7 gouden voedingstips aanvragen door bovenaan deze pagina je emailadres achter te laten.
Groetjes,
Inge
Beste Inge,
Ik zou graag willen weten hoe ik mijn overgewicht kan aanpakken. Ik heb de ziekte van Crohn en ben na het krijgen van medicijnen zo’n 12 kilo aangekomen en krijg ze niet weg. Ik kan niet sporten, omdat ik me bijna iedere dag duizelig, moe, oververmoeid voel. Ik drink nu Regulan op advies van de bekkenbodem therapeut. Ik heb een hoge maag en grote buik gekregen zonder dat mijn eetpatroon veranderd is. Ik heb vaak last van opgeblazen gevoel en ben snel vol.
Hallo Nati,
Bedankt voor je bericht. De ziekte van Crohn is inderdaad een nare darmziekte. Je kunt er wel vanaf komen door heel erg clean te gaan eten en daarnaast nog enkele speciale richtlijnen te volgen. Als je Inge’s Gezonde Lifestyle Recepten eBook koopt stuur ik je daarbij het extra document met Clean Eating Richtlijnen bij de ziekte van Crohn. Dan ben je echt goed bezig en kun je na een tijdje ook gaan sporten.
Ik hoop dat ik je zo weer goed op weg heb geholpen. Heb je nog vragen, laat het me dan weten.
Groetjes,
Yvon
Team Inge van Haselen
Hallo Inge,
Ik ben best een actieve meid. Ik turn en ik geef les in turnen, met lekker weer skeeleren, etc. Ik heb altijd een valkuil met tussendoortjes en dan vooral snoepjes en chocolade. Heb jij misschien een tip hoe ik minder tussendoor kan snoepen en wat dan misschien voor mij een juist tussendoortje is? En hoe vaak mag je op een dag een tussendoortje? 2 keer? ‘smorgens rond half 11 en ‘s middags rond half 4?
Alvast erg bedankt!
Hallo Karin, begin met mijn voedingsspecial door te lezen, die kun je gratis aanvragen als je hierboven je emailadres invult. Dan zie je dat ik een groot voorstander ben van gezonde tussendoortjes, bijvoorbeeld ‘s ochtends een gekookt ei en ‘s middags een handje noten. Groetjes, Inge
Hallo Inge,
ja ik heb de voedingsspecial inderdaad gisteren al doorgelezen.
Ik houd zelf alleen niet zo van eieren, vis en vlees. Dus ik vind het best lastig. Maar een appel i.p.v. een chocolaatje om half 4 is toch ook al beter. En komkommer om half 4 vanmiddag. Is dat verstandig of ben je daar geen voorstander van?
Groetjes
Hallo Karin, ik zou fruit alleen in de ochtend nemen, ‘s middags slaat je lichaam de fruitsuikers vooral op als vet omdat je glycogeen voorraden in je spieren dan al voorzien zijn. Komkommer kan wel, maar is weinig voedzaam. Waarom neem je geen noten als snack? Zorg verder dat je voldoende eiwitten binnen krijgt en onverzadigde vetten.
Hallo Inge
Dank u wel. Hier kan ik wel iets mee.
Eiwitten en onverzadigde vetten vooral eten, oké. Waarin zitten voornamelijk onverzadigde vetten. Eiwitten weet ik wel, dank u wel voor alle informatie.
Ik ga er mee aan de slag!
ik ben 17 jaar en weeg nu 48 kilo van de 60 die ik eerst woog denk dat ik rond de 170 groot ben
wil graag weten hoe ik van me dikke buik en boven benen of kom.
ik eet al meer dan 3 jaar lang niet meer in de ochtend als ik in de ochtend voor 10 uur een word ik misselijk
wat kan ik er aan doen om daar vet kwijt te raken
ik fiets elke dag
en paardrijden doe ik bijna elke dag
en heb niet zoveel tijd omdaar bij nog meer te sporten en wil wel graag een platbuikje hebben en wat dunnnere boven benen
gr natasja
Hallo Natasja, bedankt voor je bericht. Mijn belangrijkste advies aan jou is: stop met dieten! Ga in plaats daarvan gezond leven. 48 kilo is erg weinig voor iemand van jouw leeftijd en lengte. Als je toch nog buikvet hebt komt dat doordat je verkeerd eet en waarschijnlijk te weinig sport. Zorg dat je stap voor stap gezonder gaat leven. Kijk eens in mijn Gezonde Lifestyle Recepten eBook voor advies hoe je dat doet en bespreek het ook met je ouders of verzorgers! Groetjes, Inge
Hallo,
Ik ben een jonge moeder van 23 en ben student. ik ben 5 dagen in de week weg van half 8 tot 18 uur. daarnaast heb ik dan nog de zorg voor mijn dochter, en het huishouden heb ik er natuurlijk ook nog bij met als gevolg dat ik geen tijd heb voor sporten. nu is mijn school op 30 km afstand dus ga ik met de bus. waardoor ik 10 kilo in 1 jaar ben aangekomen. en krijg het er niet af. elke week denk ik op maandag nu ga ik er tegenaan, en in de middag gaat het al weer mis eet ik de verkeerde dingen. en eind van de week zeg ik tegen me zelf, maakt het ook uit maandag begin ik echt, maar het werkt dus niet. heeft u tups voor mij?
Hallo Suzan, juist als je zo’n druk leven hebt en de verantwoordelijkheid voor een kind is het belangrijk gezond te leven en voor jezelf te zorgen! Anders hou je het op een gegeven moment niet vol en word je ziek en krijg je overgewicht. Dat is niet de goede weg!
Ik zou beginnen met stap voor stap je eetpatroon gezond te maken. Plan steeds voor een hele week vooruit wat je gaat eten, welke boodschappen je nodig hebt en wanneer je deze boodschappen haalt. Plan ook tijd om eten te maken en om te trainen, ik heb diverse programma’s met oefeningen die je thuis kunt doen. En natuurlijk mijn receptenboek.
Je bent nog zo jong, laat het er niet bij zitten en maak deze verandering in je leven. Je dochter zal je dankbaar zijn, want je hebt dan meer energie en je ziet er beter uit!
Hallo,
Ik zou graag wat tips willen want ik weet zelf niet hoe ik het aan moet pakken.
ik ben 17 jaar en weeg 70.6 kilo. Ik wil er graag 12 kilo af. Ik ben vooral dik bij mijn taille, buik en boven benen.
Ik weet alleen niet wat ik er aan kan doen. oefeningen of hulpmiddelen? Ik heb namelijk ook al van phase 2 gehoord dat dat ook heel erg goed helpt? Wat denkt u erover?
Ik sport, 2x in de week trainen en nog een wedstrijd.
Ik zou het fijn vinden om wat tips te krijgen.
groetjes
Hallo Yvonne, ik zou alle plannen voor dieten direct uit je hoofd zetten en in plaats daarvan stap voor stap een gezonde lifestyle gaan aanleren. Dus geen korstondige crashdieten gaan doen, want daardoor kom je steeds verder van huis en word je steeds dikker.
Kijk stap voor stap hoe je gezonder kunt eten en ga flink sporten. Daar heb je veel meer aan. Begin bijvoorbeeld met mijn Power Combi.
Dankjewel ik ga er mee aan de slag! En laat wat van me horen!
Groetjes Yvonne
Ik heb nog een vraagje.
Als ik van Fat tot Fit in 90 dagen bestel krijg ik dan een boek en dvd thuisgestuurd of allebei via de computer?
Groetjes Yvonne
Hallo Yvonne,
De producten zijn alleen digitaal verkrijgbaar, als je eenmaal een product hebt gekocht ontvang je gratis de updates. Dit is de beste garantie om steeds up to date te blijven want de kennis op het gebied van voeding en training ontwikkelt zich snel. Inge verzorgt regelmatig updates. Ook blijken de digitale producten in de praktijk juist heel handig. Je print bijvoorbeeld een recept en hebt meteen een boodschappenlijstje.
Groetjes,
Yvon
Team Inge van Haselen
Beste Inge,
Het afvallen is me tot nu toe nog niet echt geluk.
Ik heb een plan van wat ik 10 weken wil volhouden.
Namelijk:
‘s ochtens 1 boterham
tussendoor 1 stuk fruit
‘s middags 3 boterhammen
tussendoor 2 ligga koeken
‘s avonds eet ik gewoon normaal met mijn gezin.
Wel ik soep en dan nog een hoofdgerecht
‘s avonds – niks
Ik drink water en soms ranja.
Is dit goed?
Maar hoe kan ik dan afvallen?
Als ik elke dag 1 uur ga lopen of elke dag ga hardlopen? En als ik buikspieren doe misschien?
Ik durf het niet tegen mijn vader te zeggen dat ik er mee zit. Maar zou eigelijk graag naar een dieetiste gaan. Raad je me dat aan of juist af? en waarom?
Groetjes Yvonne
Hallo Yvonne, dit is echt geen goede aanpak! Om te beginnen doe je zoiets niet voor 10 weken. Probeer een gezonde levensstijl op te bouwen voor de rest van je leven, maar niet zo! Ik zie alleen maar koolhydraten (en zelfs ongezonde liga’s) en heel weinig groente. Ik zou beginnen met mijn gezonde lifestyle voedingsspecial goed door te lezen, die kun je bovenaan deze pagina gratis aanvragen.
En naar een dieetiste gaan? Raad je dat af of aan?
Hallo Yvonne, dat hangt er van af. Veel diëtistes zitten nog op de lijn van Optimel, Activia, zoetjes en dat soort dingen. Daar zou ik absoluut niet aan beginnen. De kunstmatige suikers en andere chemische toevoegingen verstoren je stofwisseling en op termijn word je juist steeds dikker. Kies voor clean eating op basis van gezonde, verse producten en geen fabrieksproducten.
Verder is het natuurlijk superbelangrijk om daarnaast goed te sporten! Daarom zorg ik in mijn programma’s altijd voor de combinatie van goed eten en goed bewegen.
En nu de vraag van de dag, hoe kan ik verantwoord afvallen met een vrij uitgebreide berkenpollenkruisallergie (paraberk-syndroom)? Ben alle bleekselderij knagen meer dan zat, rauwe bloemkool voelt alsof ik daar allergie voor opbouw en citrusfruit komt me de neus uit. Dus duik ik weer in de bak met chocola (die er natuurlijk niet zou moeten staan). Mijn BMI is 27 dus er moet echt wat vanaf. Maar zonder kerstomaatjes en snoepkomkommertjes e.d. is het we erg lastig, ik loop vast merk ik. Bedankt alvast voor je reactie!
Hallo Regina, bedankt voor je bericht. Nog niet eerder gehoord van het paraberk syndroom. Ik begrijp dat je dan veel fruit, groente en noten niet mag eten en dat je een lijst hebt gekregen van dingen die je wel mag eten. Wat staat daar op en hoe komt het dat je overgewicht hebt?
Groetjes, Inge
Hallo Inge, wat fijn dat je reageert. Ik heb geen lijstje meegekregen wat ik mag eten, het is een proefondervindelijke lijst van wat ik niet kan eten. En dat is erg veel van wat je op de lijstjes ziet die op internet staan. Bleekselderij en sla gaan rauw goed, bloemkool zit op het randje, rauwe kool verdraag ik niet zo goed. Citrusvruchten kan ik eten maar vind ik niet lekker, van het zomer weer de bessen en bramen uit eigen tuin. Verder heel veel niet, wel in gekookte vorm zoals appelmoes. Ik mag geen enkele notensoort, ook geen amandelen of kokos. Wel pinda´s omdat dat peulvruchten zijn.
Mijn overgewicht komt deels doordat ik volgens mij ben gaan jojoen tijdens mijn zwangerschappen, ik kwam niet aan, hooguit het gewicht van het kind, kwam dus heel slank maar energieloos uit de zwangerschappen en daarna kwam het er snel weer aan, ik snoep ook veel te veel, ben erg dol op chocola. En als ik moe ben eet ik ook veel (te veel). Probeer er wel op te letten, tijdje bezig geweest met groene smoothies maar daar ben ik nu ook op uitgekeken plus dat de broccoli rauw ook niet altijd lekker valt. En ik ben gewoon bang nog meer allergieen op te bouwen, ik had ze als kind niet maar bouw het sinds mij eind twintiger jaren op (ben nu begin 40) en zeker de laatste jaren is het snel erger geworden.
Kortom, ik zit wel vast. Heb vanmorgen een ontbeten met magere kwark met lijnzaad en pure hagelslag om het wat lekkerder te maken. Altjd nog beter dan de stracciatellakwark die ik ook graag eet. Het is ook erg moeilijk om minder chocola te eten, werkt kennelijk ook erg verslavend.
Groet,
Regina
Hallo Regina, ik adviseer je om in ieder geval heel clean te gaan eten, dan verminder je de kans op allergien al flink. Dat betekent niet meer ontbijten met hagelslag! En verder alle rommel uit pakjes, brood, zuivel en suikers uit je menu halen. Dus niet meer snoepen, ook geen straciatella-kward.
Verder zou ik het criterium “vind ik niet lekker” even opzij zetten. Je kunt gezonde dingen leren eten, je lichaam heeft 30 dagen nodig om aan zo’n verandering te wennen. Daarna vind je dat juist lekker! In jouw geval lijkt me dat toch de moeite waard, omdat je gezondheid in het geding is.
hoi inge had een vraag over biologisch voedsel. hoe zit het met het merk BIO+ producten van de supermarkt kan dat ook of is die niet hellemaal betrouwbaar??
Hallo Amanda, ik ben geen fan van supermarkt-producten. Ik weet dat fabrikanten allerlei keurmerken bedenken om de verkoop te stimuleren. Mogelijk is het bio+-kenmerk ok, maar ik ken het zelf niet. Even goed de verpakking lezen, dat is het beste en verder zoveel mogelijk verse producten kopen.
ik ben 13 jaar oud, ben 1.69m lang en weeg nu 53 kilo.
ik ben niet te dik, maar toch wil ik nog ietsje afvallen.
mijn streefgewicht is zo’n 50 kilo, eerst woog ik 56 en ik ben dus al 3 kg kwijt.
maar nu word ik gewoon niet lichter!
en snap het echt niet meer….
mijn moeder zegt dat dat komt omdat het moeilijker is om af te vallen als je al goed op gewicht bent.
is dat echt zo?
Gr.Annie
Hallo Annie, als je 13 bent is het beter om gewoon lekker gezond te eten en veel te sporten. Waarom zou je willen afvallen als je niet te dik bent? Op deze leeftijd heb je al je energie nodig om je te ontwikkelen. Ik adviseer je daarom om hier niet te veel mee bezig te zijn en het hele idee van afvallen los te laten. Zorg dat je goed gevarieerd eet, ga bij een sportclub en richt je aandacht op het leren van nieuwe dingen! Groetjes, Inge
Beste Inge,
Ik ben 160 lang en weeg 65 kilo. Ik woog 2 jaar geleden 10 kilo minder en toen begon ik met de anticonceptiepil en de kilo’s vlogen eraan. Ik probeer nu op mijn dieet te letten en heb al wel eens zo’n crashdieet geprobeerd. Mijn probleem is dat ik epilepsie heb en ik voldoende energie binnen moet krijgen omdat ik door mijn medicatie al minder energie dan gemiddeld heb. Ik hockey wel 2x per week maar dat lijkt niets te doen. Maar zonder voldoende energie is sporten voor mij ook een enorme uitputting wat weer effect heeft op mijn epilepsie. Heb je voor mij misschien tips voor producten die ik goed kan eten en waar ik genoeg energie uit kan halen?
Groetjes Kimberly
Hallo Kimberley, goed dat je lekker sport! Goed eten is inderdaad heel erg belangrijk. Zelf sport ik ook veel en ik zorg altijd dat ik voldoende energie heb uit gezonde producten. Dus geen brood, snoep, suikers en pasta en dergelijke, maar veel groente, ei, vis, noten en alle andere dingen die binnen de gezonde lifestyle passen.
Dus zorg er inderdaad voor dat je absoluut niet gaat hongeren!!
Je vindt in mijn Gezonde Lifestyle Receptenebook een uitgebreid voedingsadvies waarin ik deze manier van Clean Eating uitleg plus recepten voor ontbijt, lunch, snacks en avondeten:
Meer Informatie Over Gezond Eten…
Groetjes, Inge
hoi inge,
ik ben 1.68 cm lang en weeg ongeveer 84 kilo. Nu wil ik graag afvallen maar als ik ga sporten dan raak ik heel snel buiten adem en gaat mijn hartslag als een gek te keer.
Ik loop wel vaak maar dat werkt niet echt.
Ook gebruik ik Artisjokshots van tommy teleshopping maar toch heb ik het idee dat het niet werkt…
Wat moet ik doen om toch blijvend af te vallen en te sporten????
Groetjes van Sylvia
Hallo Sylvia, hardlopen is inderdaad niet het beste om mee te beginnen. Zorg dat je eerst je spieren versterkt en bouw het rustig op. Ik heb meerdere programma’s met complete trainingen voor thuis.
Ook qua voeding zul je over de hele linie een gezonde lifestyle aan moeten leren. Dus geen wondermiddelen meer van tommy teleshopping, maar goed gezond leren eten.
Het beste kun je wat dat betreft beginnen met mijn Power Combi. Dan krijg je gezonde lifestyle recepten op basis van clean eating en een complete trainingsvideo met oefeningen voor thuis. Zo begin je stap voor stap aan je gezonde lifestyle!
Laat me weten wat je ervan denkt!
Groetjes, Inge
beste inge ik weeg 87 kilo
ben164 lang en heb een vreselijke dikke buik ik doe me best maar val niets af! sporten gaat moeilijk omdat ik steeds hyperventie krijg als ik begin te joggen! hoe kan dit wat doe ik fout?
help me aub
Hallo Fren, bedankt voor je bericht. Het belangrijkste is dat je nu stap voor stap een gezonde lifestyle aanleert. Dus geen wondermidelen meer, maar stap voor stap! Dat wil zeggen clean leren eten en rustig aan het sporten opbouwen. Heb je mijn gezonde lifestyle voedingsspecial al doorgenomen? Dat is een goede start.
Als je er mentaal klaar voor bent kan ik je zeker helpen stap voor stap gezonder te worden en af te vallen. Mijn online cursus Fit At Home zou heel geschikt zijn voor jou!
Groetjes,
Inge
hai bedankt voor uw reactie!
ik ben geintreseert in uw boek
hoe kom ik eraan en wat kost het progamma?
met vriendelijke gr van fren uit rotterdam
Hallo Fren, je vindt hier meer informatie over mijn ebooks en programma’s:
Ga Naar De IngevanHaselen.nl Webshop…
Groetjes,
Inge
Beste Inge,
Ik ben in 2 jaar tijd 25 kg aangekomen, ik las veel over dat hormonen een invloed kan hebben. Na zoveel geprobeerd te hebben ook met gezonde voeding viel ik geen onsje af. Maar nu las ik op uw site, wat ik nu begrijp, gezonde voeding op het goeie moment en belangrijk is de hoeveelheid. Dit sprak me enorm aan, ik gebruik op het verkeerde moment , alleen als ik honger had. Dus ik heb uw steun en een duwtje in de rug nodig, want ik ben hierdoor diabeet geworden en wil er van af.
Hartelijk dank.
Leny
Hallo Leny, goed dat je hiermee aan de slag gaat. Als je zo snel veel aankomt is er mogelijk een medische reden. Maar wat de reden ook is, het is nu eerst belangrijk een gezonde leefstijl aan te leren en daar kan ik je bij helpen met mijn programma’s. Laat me weten wat je nodig hebt!
Groetjes,
Inge
Hallo Inge,
Via internet bij jou terecht gekomen. Probeer nu herbalife, maar heb steeds honger, wat volgens mij niet de bedoeling is. Volgens de BMI heb ik een gezond gewicht: ik ben 180cm lang en weeg 79 kg. Dit is al 10 jaar lang stabiel. Toch wil ik graag weer tussen de 70 en 73 kg wegen. Heb je enig advies?
Alvast bedankt.
Karin
Hallo Karin, ja, ik heb zeker advies: stop in ieder geval met de herbalife shakes en ga een gezonde lifestyle aanleren. Door de shakes val je misschien eerst af (omdat je te weinig eet!), maar daarna kom je net zo hard weer aan omdat je niet leert hoe je gezond eet. Je kunt veel beter stap voor stap je gewoontes veranderen. Begin met de tips uit mijn gratis voedingsspecial of volg één van mijn programma’s, ik kan je zeker helpen!
Hallo Karin,
Ik denk dat jij te weinig eet naast jouw Herbalife Shake. Probeer eens eiwitrijke tussendoortjes te nemen, zoals een ei, schaaltje magere kwark, Cottage cheesse etc.
Mijn vriend had Inge gevonden op internet, begonnen met de 7 gouden voedingstips en 2 mei 2011 begonnen met BBP, 5,5 kg afgevallen in 3 weken. Daarna week pauze en door met Fit at Home om het zelf te leren, lessen en voedingsdagboek zijn geweldige steun. Nog eens 4 kg afgevallen in 6 weken, terwijl het trainen er de laatste 2 weken toch op een laag pitje stond. Ik eet nog steeds clean met af en toe wat anders. Ben nog steeds stabiel en van maat 46 naar 44 met uitkijk op 42, zeker als ik de sportfreqentie weer ga opvoeren, want met de circuittraing en de tabatas smelten de kgs eraf. 4 stuks kleding al in 42
nog wel een beetje strak. Ook de kuiten zijn minder sportief zodat ik nu laarzen met een normale schacht pas ipv XL wat de keuze vroeger behoorlijk beperkte. Ik krijg elke week nog complimenten en voel me super in mijn vel. Ik dacht dat het nooit zou lukken en met Inge was het eigenlijk een eitje. Vooral omdat je gewoon je lifestile omgooit en niet aan het crashen bent.
He Inge, in augustus van dit jaar ben ik begonnen met afvallen omdat ik op youtube op zoek ging naar buikspieroefeningen kwam ik jou tegen en ben ik meteen alles op jou website gaan lezen en niet zonder resultaat ik ben echt laaiend enthousiast ik vertel iedereen over clean eating en ik ben inmiddels zelf 16 kilo afgevallen nu nog 13 kilo te gaan maar die gaan mij dankzij jou zeker wel lukken!!! groetjes Gudrun
Hallo Gudrun, wow, wat een super bericht, daar krijg ik ook weer energie van, daar doe ik het voor! Je pakt het echt supergoed aan, stap voor stap clean gaan eten en blijvend die kilo’s kwijt. Echt heel goed!
hoi INGE ik ben COR , en ik ben 68 jaar, ik heb in 2010 een hart operatie gehad, een nieuwe hartklep en een gerepareerd en een omleiding,
nu ben ik ik intussen al 10 kilo aangekomen, wat natuurlijk niet goed is voor mij, ik wil graag afvallen maar ik weet niet hoe, kun je mij daar een goed advies in geven, bij voorbaat mijn dank
Hallo Cor, begin met mijn 7 gouden voedingstips uit de special! Dat is al een hele goede start. Als je 10 kilo bent aangekomen is er iets in je gewoontes wat je moet veranderen (en waarschijnlijk meer dingen). Ik kan je daar zeker bij helpen, bijvoorbeeld via mijn programma Fit At Home. Kijk even bij mijn programma’s voor alle mogelijkheden!
Even een reactie op de man, die een hartprobleem heeft/had.
Als hij betablokkers is gaan gebruiken, die je stofwisseling vertragen,
kom je erg makkelijk aan. Het is erg lastig om op gewicht te blijven.
Zelf ben ik ook 5 kg aangekomen terwijl mijn eetstijl hetzelfde is gebleven!
Hallo Yoca, medicijnen kunnen inderdaad een invloed hebben op je stofwisseling. Een extra reden om clean te gaan eten en goed te sporten!
Hallo Inge,
Ik ben nieuw hier en heb de 7 tips gelezen en ben vanochtend al begonnen met een bord brinta ik at eerder altijd 2 volkoren boterhammen maar nu dus brinta en ik vind het heerlijk.
Ben niet zo weg van zoveel eieren maar zal het proberen om elke dag eentje te eten.
Ik heb me gisterochtend gewogen en moet zeker 10 kilo af dus heb even te gaan.
Maar bedankt voor al die goede tips zal het proberen goed te doen.
Groetjes Ina
Hallo Ina, goed zo! Het begin is er! De kunst is om steeds een gewoonte te veranderen, stap voor stap. En zeker niet te gaan hongeren, want dat hou je niet vol. Dus gewoon stap voor stap je leefstijl gezonder maken!
Hallo Inge,
Heb me vandaag gewogen en ben van 84,3 naar 81,9 gegaan en heb geen trek tussendoor want ik eet om de 2 uur iets en dat gaat prima
groetjes Ina
Hallo Ina, dat is geweldig!!! Gewoon zo door gaan, niet te vaak wegen en concentreren op je gewoontes. Heel veel succes!
Hoi Inge,
Ik ben 76 jaar en elk jaar komt er wel een kilootje bij. Nu 92 en zou zo graag 80 wegen!!! Gr. Hendrik
Hoi Hendrik, de eerste stap heb je gezet door hier te reageren. Ik heb net weer gelezen dat zelfs 90-jarigen zeer veel baat hebben bij goed sporten en goed bewegen, dus je bent er op tijd bij!
Als je steeds ietjes zwaarder wordt hoef je waarschijnlijk maar een paar dingen in je eet- en beweegpatroon aan te passen. Als je zin hebt kun je mijn programma Fit At Home volgen, dan kijk ik mee naar je eetpatroon. Je vindt hier meer informatie:
Meer Informatie Over Fit At Home…
Groetjes,
Inge
Beste Inge..
Klopt het dat als je elke ochtend een glas water met een halve uitgeperste citroen neemt je dan sneller van je buikvet afkomt?
Hallo Kim, het ligt iets genuanceerder, maar het is inderdaad goed ‘s ochtends op je nuchtere maag een glas water met een beetje verse citroensap te nemen. Ik heb hierover onlangs een bericht geschreven, je vindt het hier:
De Voordelen Van Water Met Citroensap
Als je wilt afvallen en van je buikvet afkomen is het natuurlijk belangrijk om over de hele linie een gezonde lifestyle aan te leren!
Graag wil ik informatie ontvangen om op een gezonde manier af te vallen .
Hallo Evelien, kijk eens hier voor mijn programma’s:
http://www.ingevanhaselen.nl/webshop
Groetjes,
Inge
Hallo Inge,
Je hebt het over rauwe noten, waarom mogen deze niet gebrand zijn?
Hoi Marissa, nee, liever geen gebrande noten. Het woord branden is misleidend, want gebrande noten zijn in werkelijkheid gefrituurd, vaak in dierlijke vetten. Ik zou rauwe, ongebrande en ongezouten noten nemen!
Ik ben een maand bezig geweest met een koolhydraatbeperkt dieet. Ik moet zeggen dat ik er goed ziek van ben geweest. Veel vetten eten??? Het ging niet goed en ik ben er mee gestopt. Nu blijkt dat mijn cholesterol te hoog is, en mijn lever is vervet. Heb je ook een advies voor me? Ik moet afvallen, en dat gaat ook (heel langzaam, maar zeker).
Hallo Indy, koolhydraatarm dieten is inderdaad geen goed idee als je gezond wilt afvallen! Je lichaam en je hersens hebben complexe koolhydraten nodig. En veel dierlijke vetten eten is inderdaad ook geen goed idee. Het beste kun je vanaf nu een gezonde lifestyle gaan aanleren zodat je op een gezonde manier gaat afvallen. Dat wil zeggen clean gaan eten, zo veel mogelijk pure, verse producten eten en geen fabrieksrommel meer. De chemische toevoegingen verstoren je stofwisseling en je wordt er direct of indirect dik van. En verder goed gaan bewegen! Kijk eens naar een van mijn programma’s als je hier meer over wilt weten.
Om mij heen zijn meerdere vriendinnen bezig met de gezondlifestyle en zijn al heel wat kilo’s kwijt. Dus war let ons, wij gaan ook starten.
We houden jullie op de hoogt van de vorderingen en voor support.
De drie gezondlifestylers
Hoi Yolanda, wow, dat is super om te horen! Heel veel succes en als je vragen hebt laat het me weten!
Mijn oma zei altijd: “overal waar te voor staat is niet goed”.
En zo heb ik dit ook ervaren met gezond afvallen. Het is een kwestie van de juiste eetgewoonten en juiste hoeveelheid bewegen. Misschien gaat het veel minder snel (is mijn ervaring), maar ik kom NIET meer aan. Puur door de andere eetgewoonten. Dus ik ondersteun Inge haar gedachtengoed.
Hoi Elma, bedankt! Je bent een voorbeeld!
Ik ben 61, en heb 2 jaar geleden een hersenbloeding gehad. In het revalidatiecentrum ben ik kilo’s aangekomen omdat ik er weer koolhydraten te eten kreeg. (Ik zat al op een koolhydraatarme leefstijl). Ondanks dat ik weer thuis ben en de oude leefstijl zoveel mogelijk probeer op te pakken lukt het me niet de overtollige kilo’s kwijt te raken. Heeft de hersenbloeding daar iets mee te maken? Het enige medicijn dat ik slik is lipitor.
Ik hoop dat je me kunt helpen!
Hoi Anita, in revalidatiecentra en ziekenhuizen krijg je inderdaad voornamelijk ongezond eten! Dat vind ik nog steeds ongelooflijk… Wel is het zo dat koolhydraatarm eten riskant is, omdat je op een gegeven moment juist weer aankomt. Dat is jou nu overkomen.
Ook medicijnen kunnen ervoor zorgen dat je sneller aankomt en moeilijker afvalt. Het allerbeste kun je vanaf nu de gezonde lifestyle aanleren op basis van clean eating. Daar horen ook langzame koolhydraten bij, naast uiteraard de magere eiwitten en de onverzadigde vetten.
Als je deze voeding in de juiste verhoudingen eet en er bij gaat bewegen raak je die overtollige kilo’s zeker weer kwijt! Ik kan je hierbij helpen met mijn programma Fit At Home:
http://www.ingevanhaselen.nl/val-kilos-af-met-mijn-online-begeleiding/
hallo inge,
ik ben 14 jaar en ik ben 15 kilo te zwaar,
ik veel dieeten geprobeerd van een half jaar maar dat vond ik toch te lang wat moet ik doen als ik niet echt van de lange dieeten ben?
Hallo Liza, 14 jaar is echt te jong om met diëten bezig te zijn. Het enige wat jij zou moeten doen is een gezonde lifestyle aanleren voor de rest van je leven. Dan komt het afvallen vanzelf!
Het beste kun je je aansluiten bij een sportclub, zodat je genoeg beweging krijgt. Welke sport vind je leuk?
Overleg verder me je ouders of verzorgers en kijk samen hoe jullie voor jou een gezond eetpatroon kunnen opzetten. Dat vraagt even wat inspanning en je zult een aantal slechte gewoontes moeten aanpassen, maar de beloning zal groot zijn!
Dus ga niet diëten! Je raakt aan het jojo-en en wordt steeds dikker, ga in plaats daarvan vanaf NU uitzoeken hoe je gezond leeft… doe het!
Ik ben 52 jaar en groei ook meer dan me lief is, terwijl ik niet echt veel eet.
Wel drink ik dagelijks 2 a 3 (rode) wijntjes. Is dat voor je gewicht echt zo slecht?
Hallo Fied, waarschijnlijk eet je te weinig en de verkeerde dingen! Dat kom ik vaak tegen, dat mensen steeds dikker worden terwijl ze aangeven dat ze weinig eten en gezond willen afvallen. Volg je de clean eating methode of hoe ziet je eetpatron eruit?
2 tot 3 glazen wijn per dag is inderdaad veel te veel. Niet alleen word je er dik van, het is ook heel slecht voor je gezondheid!
klinkt spannend
Beste inge,
Ik zou graag advies willen voor onze dochter. Zij is 12 jaar ,1.55 en 54 kg.Ze zit er zelf nog niet echt mee en we eten volgens mij heel gezond, maar wat kan ik nog meer doen (lees: zij nog meer doen).
Ze sport 3 x per week (curves).Ze kijkt mij erop aan als ze iets niet (meer) mag.
Help!!!!
Hallo Christel, deze vraag krijg ik vaak van bezorgde moeders. Het beste kun je zelf het goede voorbeeld geven en zorgen dat er genoeg gezonde dingen in huis zijn. Dus geen fabrieksproducten meer, ook geen zogenaamd gezonde dingen zoals activia en liga en dergelijke. Verder zorgen dat je dochter genoeg eet en stap voor stap zorgen dat ze leert over gezonde voeding. Maar niet pushen want jonge meiden op deze leeftijd zijn kwetsbaar en voor je het weet slaat ze om naar anorexia, dat moet je echt vermijden. Dus maak niet er niet zo’n issue van maar zorg dat ze wel het goede voorbeeld krijgt. Kan je hier iets mee?
hoi inge ben nieuwe voor de eerst hier.ik wil graag je advies volgen.
groetjes baby
Hallo Baby, welkom!
Hi,
Ik heb een vraag over de 7 gouden tips. Er staat eet minimaal 2 en maximaal 3 stuks fruit per dag. Maar hoeveel gram zou dat dan zijn? 3 druiven lijken mij niet te vergelijken met een appel of een mango of iets dergelijks…. 3 druiven zijn namelijk ook 3 stuk(jes) fruit….
Verder staat er dat je regelmatig eieren en vis moet eten.. Echter wordt ik zelf kotsmisselijk van vis eten, alleen de geur al wordt ik kotsmisselijk van.. Laat staan dat ik het moet eten.. Wat is hiervoor een goed alternatief? Van de eieren lus ik echter alleen het eiwit en niet het eigeel.. Eventueel hiervoor ook nog suggesties?
Hoi Bianca, neem inderdaad 2 a 3 stuks fruit en denk bij bessen en aardbeien aan porties ter grootte van een vuist. In mijn programma Fit At Home krijg je je eigen online voedingsdagboek en kun je alles exact wegen als je zou willen, maar het gaat natuurlijk om de grote lijnen! Door de grote lijnen goed te doen ga je vanzelf op een gezonde manier afvallen.
Druiven raad ik af te eten, tenzij ze biologisch zijn, anders bevatten ze zeer veel bestrijdingsmiddelen.
Als je geen vis lust, zorg dan dat je op een andere manier aan je eiwitten komt en slik visoliecapsules.
Dag Inge, Nog een belangrijke vraag… hoe kom ik aan Chia zaad?
Hoi Cylvia,
Kijk even hier:
http://www.ingevanhaselen.nl/voeding/waar-kan-je-chia-zaad-kopen/
Groetjes,
Inge
Beste Inge, kun je alsjeblieft ingaan op de vragen van Jolande 5-4-11 over het probleem van gewicht toename bij vrouwen in de overgang. Ben altijd super slank geweest, nooit hoeven te lijnen, gezond gegeten,een regelmatige sporter en nu toch 7 kilo aangekomen. Gelden tijdens de overgang dezelfde voedingstips of is er nog meer waar je rekening mee moet houden. Oh, verdraag geen eidooier. Wat is het alternatief?
Hallo Cylvia,
Bedankt voor je bericht. Als je tussen je 20e en je 40e je lichaam verwaarloost, ongezond eet en te weinig beweegt kan het inderdaad zijn dat je in de overgang ineens zwaarder wordt. En dat moeilijk weer kwijt raakt. Dit geldt ook voor vrouwen die vroeger makkelijk slank bleven.
Daarom adviseer ik ook juist jongere vrouwen om meteen te beginnen met de gezonde lifestyle! Dan heb je dat probleem niet of veel minder. Zelf ben ik door de overgang heen zonder een grammetje te zijn aangekomen.
Wel is het zo dat hormonen van invloed zijn op je gewicht en bouw, dus je zult in de overgang nog iets gezonder moeten eten en bewegen. Maar de overgang is dus op zich geen reden om ineens 7 kilo aan te komen. En je kunt elk moment beginnen met gezond afvallen, ook als je al in de overgang bent.
Hoe gezond is jouw leefstijl?
wat als je nu geen eieren lust zoals ik?
groet Corine
hallo inge
ik ben roos en ik ben 14 jaar
ik wil graag minder vet en een strakkere buik
alleen het lukt niet
ik doe elke avond buikspier oefeningen en eet goed gezond
alleen ik zie geen resultaat
wat kan ik doen zodat ik meer vet verbrand?
groetjes roos
Helaas, het lukt mij niet om de 7 gouden tips gratis toegestuurd te krijgen. Ik heb mijn naam en email verstuurd en de links die toegezonden waren gebbruikt maar kom ik op deze pagina terecht: wat doe ik verkeerd?
Hartelijk bedankt voor je snelle reactie Inge, ik heb ondertussen de 7 gouden tips ontvangen. Ik ben van plan ze meteen toe te passen!
Hoi Inge,
hartelijk dank voor je inspirerende tips.
Kun je iets (korts) zeggen over vrouwen in de overgang (zoals ik)?
Geldt dat dan ook?
Ik ben werkzaam als klassiek homeopaat en mijn patienten maar ook ikzelf hebben vooral het idee, dat we almaar dikker worden in deze periode.
Klopt dat met jouw ervaringen? Of gelden dan ook gewoon dezelfde voedingstips?
alvast hartelijk dank voor de moeite.
vriendelijke groeten van Jolande
Hallo Inge
Het gaat goed heb alle tips gelezen en was al een tijdje bezig met afvallen en leren anders te eten.
Maar nog te kort om te zeggen dat ik super afval.
Ik sport 3x in de week en zwem 3 x in de week en heb me eten omgegooid hoop dat ik nu slank in de sluier kom in sept.
Bedankt voor uw mail
Nicole
Hallo Nicole,
hoe gaat het nu?
Ik overweeg ook om met het programma te beginnen, maar twijfel nog.
Margriet
Hallo Inge,
Ik heb u (je) mailtje ontvangen. Bedankt hiervoor.
Ik ben de richtlijnen van u of (je) al aan het volgen b.v. de richtlijnen van de 7 stappen o.a. de tijd indeling enz.
Ook ben ik de vragen die deelnemers op de site van u (je) aan u stellen door aan het lezen daar leer ik ook veel van.
Ik doe ook al een lange tijd zoveel mogelijk biologisch eten.
Bedankt voor uw tijd,
Met hartelijke groet,
Annemie.
Vraag van Marian in mijn mailbox:
Hallo Inge
Ja heb de zeven gouden voedingstips gelezen en heb er veel aan,vooral het ontijt gecombineerd met koolhydraten met eiwitten geeft een vol gevoel.
Maar de tactiek van kleine porties eten over de gehele dag? Dacht altijd dat dit voor sporters was?
Is het niet zo dat je na een bepaalde tijd moet stoppen met eten b.v 8 uur omdat je ‘s avonds maar een gedeelte verteert?
Ikzelf reageer heel goed op 3 maal eten per dag.
Groetjes Marian
Mijn advies:
Hallo Marian,
Bedankt voor je bericht en goede vragen! Het principe van 3 hoofdmaaltijden en tussendoor 2 gezonde snacks is voor iedereen. Dus niet alleen voor topsporters. De meeste mensen reageren hier goed op, omdat het natuurlijk is en je zo op een natuurlijke manier gezond gaat afvallen.
Vrijwel iedereen eet in de loop van de ochtend iets. Ook de mensen die zeggen alleen 3 hoofdmaaltijden te eten nemen. Vaak bestaat het tussendoortje uit koek, snoep, cup-a-soup, Liga of een muesli-reep. Terwijl je veel beter een gekookt ei kunt nemen.
‘s Avonds na 20 uur zou ik inderdaad niet meer eten als je gezond wilt afvallen, alleen nog water en groene thee nemen.
het probleem waar ik tegenaanloop is dat ik in de avonduren sport vrij intensief en bij thuiskomst heb ik nog wel honger hoe los ik dit op
Hoi Sandra, wat voor een sport doe je? Als het meer cardio-gericht is kun je na afloop nog iets met koolhydraten en eiwitten, bijvoorbeeld magere yoghurt. Heb je een krachttraining gedaan dan zou je nog een proteine-shake kunnen nemen.
hoi inge bedankt voor de tip welke proteine shake zijn het beste want er zijn er zoveel in de handel en hetliefst zo natuurlijk mogelijk meeste zijn ook suikers inverwerkt en dit wil ik juist vermijden
The Natural Helth Company in Amsterdam aan het Rokin verkoopt een natural whey proteine zonder toegevoegde smaak en zonder toegevoegde suikers.
Vraag van Henk in mijn mailbox:
Ik heb uw film bekeken over een gezond ontbijt. Het betrof hier het havermout ontbijt en daarna, als snack 1 of 2 gekookte eitjes.
Is het de bedoeling om dit iedere dag s’morgens te nuttigen (5-10 eieren per week) ?
Met vriendelijke groet
Henk
Mijn advies:
Hallo Henk, bedankt voor je reactie. Als je gezond wilt afvallen is het inderdaad goed elke dag 1 ei te eten als snack, zo rond een uur of 10. Je komt zo aan je eiwitten en het remt je hongergevoel zodat je niet gaat snoepen. In totaal gaat het dan om 5 tot 7 eieren per week.
Kies wel biologische eieren, want in de gewone eieren zitten te veel chemicalien die je stofwisseling verstoren.
Als je veel sport kun je naast de eieren nog extra ei-eiwitten eten, ook dat bevordert gezond afvallen.
Ik hoop dat ik je vraag zo heb beantwoord, laat het me weten in een reactie op dit bericht!
Dank voor de respons.
Een cholesterolprobleem zal dat in ieder geval niet kunnen veroorzaken.
(de chemicalien in niet-biologische eieren oefenen, volgens voedingswetenschappers, een slechte invloed uit op meer dan slechts de stofwisseling)
mvr gr
Henk
In gewone eieren zitten minder chemicaliën, zoals jij het noemt. Het slaat nergens op!!! Biologische eieren kun je best eten, maar niet omdat ze gezonder zijn, maar omdat je de kip een ander leven wilt geven. een Bio kip krijgt gedurende zijn leven standaard meer antibiotica door zijn voer als een binnenkip. Bovendien is eigeel geen toegevoegde waarde voor je eiwit opnamen. Dus het eigeel laten staan en die veroorzaken wel een verhoogd cholesterol. Wel juiste informatie geven!! Veel eiwitten nuttigen kan je dan wel sneller een verzadigings gevoel geven, maar je nieren hebben veel meer moeite om de eiwitten te verteren!!!
Is het niet zo dat je niet zo bang hoeft te zijn voor een eidooier meer of minder omdat door de lecitine die erin zit het gevaar voor een te hoog cholesterol wordt geneutraliseerd? Overigens wordt de slechte cholesterol ook maar voor 25 % door de voeding bepaald.
groetjes Marijke
Beste Inge,
Zou graag de 7 gouden voedingstips ontvangen om gezond af te vallen. Het lukt me niet om het via de site aan te vragen.
Groet,
Rita